29.11.2023 | 19:34

Мобільність в роботі служби зайнятості в ці складні часи дозволяє оперативно реагувати на потреби громад, наблизити соціальні послуги до їх мешканців.

29 листопада команда фахівців Дружківського міського центру зайнятості в рамках роботи мобільного офісу відвідали прифронтове смт. Олексієво-Дружківка. Спеціалісти ознайомили місцевих жителів з державними програмами «Армія відновлення», «єРобота», надали індивідуальні консультації з питань зайнятості, отримання ваучерів на навчання, започаткування та розвитку власної справи тощо.

Також виїзний захід відвідали роботодавці, які сьогодні ведуть свою діяльність на території громади: ТОВ «Кондитерська фабрика  Дружківська», Навчально-виховний комплекс №14 та місцеві підприємці. За результатами співбесід 4  відвідувача отримали направлення на працевлаштування.

В рамках роботи мобільного офісу директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко поспілкувалася зі старостою селищної ради Максимом Загумьонним. Він зазначив, що такі виїзні заходи допомагають наблизити соціальні послуги до мешканців громади, підвищити їх обізнаність та активність у пошуку роботи. Під час робочої зустрічі обговорювалися питання щодо розширення видів суспільно корисних робіт. 15 мешканців громади долучилися до «Армії відновлення».

Довідково. Реалізація проєкту щодо роботи мобільних центрів зайнятості здійснюється за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.