12.03.2024 | 17:09

12 березня фахівці Покровського міського центру зайнятості провели виїзний захід для мешканців Удачненської селищної військової адміністрації Покровського району Донецької області. До заходу також приєдналися жителі Сергіївського старостинського округу.

Учасників поінформовали про можливість проходження профнавчання, навчання за ваучером, отримання грантових коштів на створення або розвиток бізнесу за урядовим проєктом єРобота тощо.

Фахівці надали інформацію про наявні вакансії та можливість участі місцевих мешканців у суспільно корисних та громадських роботах.

Роботодавцям презентували активні програми зайнятості, направлені на створення нових та збереження існуючих робочих місць, працевлаштування окремих категорій безробітних, облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю тощо.

Директорка Покровського міського центру зайятості Тетяна Радченко провела робочу зутріч з начальником Удачненської селищної військової адміністрації Покровського району Валерієм Дугельним та старостою села Сергіївка Світланою Купець. Було обговорено низку питань щодо зайнятості місцевих мешканців, стимулювання підприємницької активності населення, залучення до тимчасової зайнятості, зокрема через розширення кола підприємств для організації суспільно корисних робіт.

У виїзному заході центру зайнятості взяв участь інформаційний координатор приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Покровськ Володимир Деревянко. Він надавав роз’яснення внутрішньо переміщеним особам, які нещодавно виїхали з території активних бойових дій, з питань надання соціальних пільг та гарантій.  Також представник розповів про порядок отримання безоплатної правової допомоги.

За результатами проведених співбесід з роботодавцями 9 місцевих жителів отримали направлення на працевлаштування, 12 осіб візьмуть участь у суспільно корисних роботах, 10 мешканців зацікавились навчанням у закладах ПТО ДСЗ, ще двоє учасників - участю у грантовій програмі “Власна справа”.

Робота мобільного центру зайнятості, як ефективного формату комунікації з клієнтами та соціальними партнерами, триватиме і надалі.