06.02.2024 | 17:22

6 лютого фахівці Покровського міського центру зайнятості провели виїзний захід для мешканців селищ Новоекономічне та Миролюбівка.

Місцевим жителям була надана інформація про вакантні робочі місця, можливість проходження професійного навчання, отримання ваучера на навчання, започаткування власної справи, участі в проєкті “Армія відновлення”. Ключовим завданням був пошук можливостей для професійної реалізації кожного мешканця громади. І як результат, троє пошукачів роботи отримали направлення на працевлаштування, одинадцять громадян вирішили взяти участь у суспільно корисних роботах. Також четверо учасників зацікавилися можливістю здобуття нової професії, ще троє мешканців виявили бажання навчатися за ваучером. 

Підприємці отримали індивідуальні консультації з питань надання компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних, а також стосовно умов участі у грантовій програмі “Власна справа” для розширення бізнесу. Особливу зацікавленість до активних програм зайнятості та фінансової підтримки у вигляді гранту на розвиток підприємницької діяльності виявила представник ФОП Валентини Блінової.

Окрему увагу було приділено представникам комітету молоді та спорту селища Новоекономічне. Фахівці проінформували партнерів про можливості служби зайнятості для молоді, зокрема сервіс з онлайн-тестування, який дозволяє оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію, а також розробити стратегію кар’єрного зростання. Під час заходу була проведена робоча зустріч директора Покровського міського центру зайнятості Тетяни Радченко зі старостами Тетяною Хлопяник та Тетяною Рудь. Сторони обговорили нагальні питання зайнятості місцевого населення та потребу громад в організації на їх теріторії суспільно корисних робіт.