09.10.2019 | 17:48

9 жовтня на базі Покровського міського центру зайнятості пройшов тренінг-інтенсив «Модель успішного бізнесу». Управлінським досвідом поділився бізнес-експерт директор Львівського центру розвитку малого бізнесу Олександр Білоус.

Під час інтенсиву Олександр розповів, як побудувати ефективну систему управління компанією, що стане міцним фундаментом розвитку бізнесу, про створення компанії, яка  стабільно працюватиме навіть в умовах кризи. Він навчив слухачів інструментам успішного розв’язання управлінських задач, розповів, як своєчасно реагувати на зміни економічних тенденцій і завжди тримати бізнес в тонусі.

Фахівчиня Покровського міського центру зайнятості Оксана Янтус поінформувала присутніх про сучасний комплекс соціальних послуг служби зайнятості. Вона ознайомила з актуальними грантовими проєктами та Програмою підтримки і партнерства між Покровською міською радою та суб’єктами малого і середнього бізнесу. Програма  розроблена задля насичення регіонального ринку товарами і послугами та підвищення їх якості шляхом створення конкурентного середовища. Присутні обговорили питання  вирішення проблем зайнятості серед внутрішньо переміщених та вивільнених осіб, підвищення рівня життя населення.

Тренінг відбувся за ініціативи Департаменту економіки Донецької ОДА в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області.