20.01.2020 | 12:40

17 січня фахівциня «Бізнес школи молодого підприємця» Краматорського міського центру зайнятості завітала до учнів 9го класу ЗОШ 21.

Як показує практика вже в юному віці хлопчики та дівчатка замислюються над власною справою, хтось лише мріє, а хтось приймає участь у навчальних програмах та розвиває свої здібності.

Протягом заняття розібрались, що навчання підприємництву є одним із найефективніших методів формування  соціальної відповідальності та розвитку  активності. Важливими елементами спілкування були дискусія, співучасть у пошуку рішень, можливість застосування на практиці власних рішень, незалежність початківця від кредитів та цілої низки зовнішніх факторів. Важливо, що під час роботи  було сформовано логічну низку бізнес ідей.  

У конкурентному світі підприємництва, потрібно удосконалювати свої здібності протистояти потужному конкуренту, використовувати синергетичний ефект від командної роботи. Найважливішим фактором підготовки конкурентоспроможних підприємців  є поглиблене вивчення сучасного ринку та моделювання у реальному часі бізнес-процесів,” – наголосила фахівчиня «Бізнес школи молодого підприємця».