10.06.2021 | 14:04

8 червня Мар’їнський районний центр зайнятості спільно з Курахівським молодіжним центром «380 вольт» організував та провів захід для молоді. Він проходив в рамках загальнообласної декади «Знайдемо роботу разом».

До участі у заході були запрошені представники роботодавців,  учбових закладів, випускники Курахівського професійного ліцею та Красногорівського вищого професійного училища. Захід відкрили Роман Романець, перший заступник міського голови Курахівської міської ради та Галина Бурлака директор Мар’їнського районного центру зайнятості. У молодіжному фесті взяло участь понад 50 випусників професійно-технічних навчальних закладів.

На заході було представлено декілька локацій. На локації «Відкритий діалог – шлях до працевлаштування» роботодавці презентували свої підприємства та актуальні вакансії. Випускники мали нагоду поспілкуватись безпосередньо з роботодавцями, з’ясувати всі умови праці та отримати відповіді на запитання щодо заробітної плати.  Роботодавці проводили майстер-класи, демонструючи ті професії, які потрібно виробництву. У цій же локації випускники Курахівського професійного ліцею провели майстер-клас та показали високий професійний рівень набутих професійних знань і навичок.

На локації «Навігатор ефективного працевлаштування» фахівці служби зайнятості провели майстер-клас зі складання резюме,  відеорезюме, «Портфоліо кар’єрного  просування» та допомогли відпрацювати навички самопрезентації випускникам професійно-технічних закладів. У результаті проведеного майстер-класу учасники склали резюме та отримали запрошення на співбесіду до роботодавця.

Фахівці центру зайнятості ознайомили випускників з новітніми сервісами: інтерактивною мапою відеорезюме, чат-ботом для пошуку робочих місць та мапою вакансій.

Для учасників молодіжного фесту було організовано фотозону. Відвідувачі із задоволенням робили селфі на фоні символіки служби зайнятості.

Цікавинкою  для молоді була презентація 7 державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України в Донецькій області спеціалізованої аварійно-рятувальної машини легкого типу з рятувальним обладнанням, що  відповідає новітнім технологіям. Рятувальники провели майстер-клас та продемонстрували можливості обладнання машини при наданні допомоги потерпілим під час надзвичайних ситуацій.

Кульмінацією молодіжного фесту стала презентація Краматорським прикордоннин загонном роботи кінолога. Його вихованець,  собака, несе службу на кордоні та допомагає прикордонникам виявляти та затримувати порушників. Прикордонник-кінолог провів майстер-клас, під час якого показав, як собака виконує команди під час пошуку та затримання порушників.

Молодіжний фест пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, а святкового настрою додав танцювальний виступ хореографічного колективу «Натурель».