29.04.2021 | 18:17

28 квітня під час профорієнтаційного уроку фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості проінформували учнів 9 класу Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ступені про відповідальність за своє професійне майбутнє і допомогли у самовизначенні.

Учнів ознайомили з послугами, що надаються службою зайнятості, потребою підприємств регіону у кваліфікованих кадрах та можливостями подальшої самореалізації.

Фахівчиня Юлія Мелащенко надала інформацію про «Конкурс есе» серед учнів закладів середньої освіти на тему «Чи оберу я професію своїх батьків?», якій проводиться в рамках марафону «Весняна Профорієнтація»,

Окрім цього вона ознайомила учасників із онлайн додатком «Центр Профорієнтації», запропонувала пройти експрес-тестування власних зусиль у виборі професії за допомогою цього додатку.

Спеціалістка Марина Садовниченко ознайомила учнів з правилами вибору професії, формулою «Хочу.Можу.Треба», класифікацією професій за приналежністю до однієї з п’яти груп. Окремо було надано інформацію щодо молодіжного бізнесу. Учасникам запропоновано скористатись безкоштовним додатком в системі Android «Центр розвитку підприємництва». Для набуття знань та відкриття власної справи запропоновано пройти безкоштовне онлайн навчання на освітній платформі Prometheus за курсом «Підприємництво».

Наприкінці зустрічі кожен учень мав можливість задати питання та отримати компетентні відповіді на них.