26.11.2019 | 14:08

Олімпійські чемпіони, науковці, бізнесмени, керівники. Люди з інвалідністю, вже давно довели суспільству, що їх особливості не заважають досягати поставлених цілей. Але стереотипи соціуму ще досі перешкоджають їм жити повноцінним життям.

Фахівці служби зайнятості руйнують застарілі погляди і вбачають своєю місією мотивувати та допомагати цій категорії населення.

25 листопада у Нікольському центрі зайнятості відбулись тематичні та індивідуальні зустрічі з безробітними з інвалідністю. В цей день до центру звернулось 6 осіб. Кожен з них прийшов за допомогою у вирішенні особистих проблем, серед яких: невідповідність професій, які вже мають ці люди, запропонованим вакансіям, недостатній рівень заробітної плати, упереджене відношення роботодавців та інші.

Вирішити питання працевлаштування їм запропонували використовуючи можливості служби зайнятості, а саме:

- соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент,

- пошук роботи за допомогою інтерактивної карти вакансій https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=139pP3YdxMOagkUEZw-xxYLqhnYxTkCuZ&ll=47.18425090000001%2C37.32883319999996&z=11,

- допомога у підготовці та записі відеорезюме,

- проходження online співбесід з роботодавцем,

- реєстрація у електронному кабінеті безробітного на сайті ДСЗ https://don.dcz.gov.ua/cabinet,

- набуття нової професії, перепідготовки або підвищення кваліфікації в тому числі із застосуванням дистанційних освітніх технологій.