оп
12.10.2018 | 12:15

До Дня захисника України фахівці Мирноградського міського центру зайнятості на платформі Молодіжного центру "Рух" провели презентацію Державної прикордонної служби за участю начальника групи з добору в Донецькій області Краматорського прикордонного загону капітана Романа Коссе.

Представник прикордонноъ служби поінформував присутніх про критерії набору до військової служби за контрактом, вимоги до кандидатів, умови праці, строки дії контракту. Безробітні дізнались про безкоштовне забезпечення військовою формою, харчування, обстеження та лікування в медичних закладах ДПСУ.

Роман зазначив, що військовослужбовці за контрактом мають пріоритетне право вступу до вищого учбового закладу – Національної академії Державної прикордонної служби України з можливістю отримання вищої освіти та офіцерського звання.

Презентацію роботодавця відвідали 15 безробітних, яки взяли участь у співбесідах безпосередньо з роботодавцем.

Додаткову інформацію про прийом на військову службу за контрактом можна отримати за адресою: м.Мирноград, м-н Молодіжний, 37-Б,  тел. (06239) 76255, Skype: mirnogradcz, електронна пошта: mirnogradcz@donocz.gov.ua