01.02.2019 | 16:52

Сьогодні за сприяння Мирноградського міського центру зайнятості відбулась презентація Державної прикордонної служби. Під час заходу Краматорський прикордонний загін представляв начальник групи з добору в Донецькій області капітан Роман Коссе.

В ході зустрічі Роман поінформував присутніх про критерії набору до військової служби за контрактом в прикордонних загонах, вимоги до кандидатів: громадянство України, вік, освіта, придатність за станом здоров’я до військової служби, фізична підготовка, психологічна та професійна придатність, умови праці, строк дії контракту. Безробітні дізнались про соціальні умови, серед яких щорічна відпустка 30 діб, безкоштовне забезпечення військовою формою, безкоштовне харчування під час несення служби в нарядах, безкоштовне обстеження та лікування в медичних закладах ДПСУ.

Також капітан зазначив, що військовослужбовці за контрактом мають пріоритетне право вступу до вищого учбового закладу – Національної академії Державної прикордонної служби України з можливістю отримання вищої освіти та офіцерського звання.

Наприкінці заходу були проведені індивідуальні співбесіди з кожним бажаючим працевлаштуватися за контрактом і пов’язати своє життя з прикордонною службою.