Рятуючись від війни, багато мешканців Донеччині були вимушені покинути свої домівки та переїхати до більш безпечних регіонів. Такі кардинальні зміни завжди призводять до виникнення проблем з пошуку житла, нового місця роботи та фінансової стабільності. В Україні є роботодавці, які готові повністю взяти на себе вирішення цих питань.
Так, агропромисловий холдинг «Миронівський хлібопродукт» запрошує на роботу у Київській, Черкаській, Вінницькій областях та у місті Дніпро. При цьому підприємство надає безкоштовне житло для проживання своїх працівників та забезпечує трансфер до місця роботи.
ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» - міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій із виробничими потужностями в Україні та за її межами. Підприємство спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також веде аграрну діяльність. Холдинг налічує 40 підприємств в 17 регіонах України.
Основний перелік вакансій:
- Електрик дільниці
- Інженер-енергетик
- Технолог
- Товарознавець
- Санітар (ветеринарна медицина)
- Продавець продовольчих товарів
- Кухар-універсал
- Оператор інкубаторно-птахівничої станції
- Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування
- Слюсар-ремонтник
- Водій навантажувача
- Оператор мийної установки
- Вантажник
- Підсобний робітник
- Прибиральник виробничих приміщень
- Оператор пакувальних автоматів та інші
Роботодавець пропонує заробітну плату від 11 тис. грн до 26 тис. грн, офіційне працевлаштування з дотриманням всіх соціальних гарантій та всебічний професійний розвиток працівників. Окрім цього, компанія безкоштовно надає своїм робітникам комплексні обіди кожного робочого дня та продукцію підприємства (6,5 кг на місяць).
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до фахівців центрів зайнятості або Call-центру Донецької обласної служби зайнятості за телефоном 0 800 33 61 67.