10.06.2021 | 17:15

10 червня у Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в їх числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування. Захід відбувся під головуванням заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної.

Під час обговорення були розглянуті питання кар’єрного консультування неповнолітніх, їх професійної орієнтації, захист прав та профілактика скоєння правопорушень неповнолітніми. Також учасники зустрічі обговорили заходи, які планується провести у Донецькій області до Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею.

У засіданні також прийняли участь представники Головного управління Держпраці у Донецькій області, департаментів Донецької облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

За підсумками обговорення прийнято рішення щодо подальшої співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій з питань забезпечення зайнятості неповнолітніх.