16.01.2020 | 15:46

Триває робота фахівців Маріупольського міського центру зайнятості з підбору кадрів для роботодавців міста. Сьогодні, 16 січня, рекрутери провели мініярмарок вакансії за участю Департаменту патрульної поліції у Донецькій області.

Професія поліцейського досить престижна у всьому світі, адже головним її завданням є охорона та захист прав людини, суспільства і держави.

Представники роботодавця розповіли шукачам роботи про зміст професії поліцейського патрульної поліції, умови праці, вимоги до кандидатів, серед яких вік 20-40 років, відсутність судимості, наявність водійського посвідчення категорії «В» тощо. Особливу увагу було приділено обов’язкам поліцейського патрульної поліції, етапам та строкам навчання, перевірці рівня фізичної підготовки та ін. Учасники заходу розповіли реальні історії із професійного досвіду поліцейських та обговорили питання, які їх турбували.
Бажаючі працевлаштуватися були запрошені до проходження більш детальної співбесіди з керівництвом та ознайомлення з робочим місцем.

Проведення мініярмарків вакансій є одним з найефективніших засобів підбору кваліфікованих кадрів роботодавцям та підбору підходящої роботи шукачам роботи.