14.04.2024 | 10:00

Цього тижня фахівці Мирноградського міського центру зайнятості здійснили виїзний прийом жителів селищ Рівне та Красний лиман, які входять до Мирноградської об’єднаної територіальної громади. Захід проведений в рамках роботи мобільного офісу спільно з представниками центру соціальних служб для сім’ї і молоді та управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради.

Під час зустрічі селяни отримали інформацію щодо можливостей працевлаштування, безкоштовного проходження професійного навчання, отримання мікрогрантів на започаткування та розвиток бізнесу тощо. Також спеціалісти центру розповіли присутнім про електронні сервіси, які значно спрощують користування послугами служби. Зокрема учасники дізнались про те, як зареєструватись в службі зайнятості через портал «Дія» та як здійснювати самостійний  пошук роботи на Єдиному порталі вакансій.

Виїзні прийоми в Мирноградській територіальній громаді ведуться постійно і є ефективною формою комунікації служби зайнятості з жителями громади, оскільки це дозволяє оперативно та вчасно надати допомогу всім, хто цього потребує.

Основна мета подібних заходів – максимально наблизити послуги служби зайнятості до населення, зокрема жителів селищ, які не завжди мають можливість отримувати соціальні послуги безпосередньо у центрі зайнятості.