26.04.2016 | 08:59

26 квітня в Донецькому обласному центрі зайнятості була проведена селекторна нарада з керівниками  міських та районних центрів зайнятості за підсумками роботи у першому кварталі 2016 року.

Нараду відкрила директор обласного центру зайнятості Валентина Рибалко. Очільник обласної служби зайнятості поінформувала про основні показники роботи центрів зайнятості та області в цілому, вказала на окремі недоліки та визначила невикористані резерви та пріоритети в подальшій роботі.

Під час заходу були розглянуті стан виконання вимог регламенту щодо взаємодії з роботодавцями, ефективність роботи центрів зайнятості щодо вирішення питань працевлаштування безробітних осіб, організації їх профнавчання, виконання планових показників та актуальні питання технології впровадження нової послуги служби зайнятості «Поширення відеорезюме шукачів роботи серед роботодавців».

Крім того, учасники наради обговорили питання дотримання фінансової дисципліни при використанні фінансових ресурсів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.