01.04.2019 | 12:10

Фахівці Донецької обласної служби зайнятості розробили та впровадили інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Послуга дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області, умов праці, вимог роботодавця та контактів рекрутерів центрів зайнятості.

«Ця карта розроблена для зручності надання послуг як для мешканців регіону, так і для внутрішньо переміщених осіб. За допомогою цієї карти пошукач з легкістю може переглянути бажану для нього вакансію у будь-якому місті чи районі Донецької області. І не важливо знаходиться він у Краматорську, Мар’їнці або у іншому місті країни чи закордону», – говорить директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

Використання сервісу безкоштовне. Вакансії можна переглянути на офіційній сторінці Донецької обласної служби зайнятості Фейсбук або на сайті Донецької обласної служби зайнятості. Для більш детальної інформації треба натиснути на назву потрібного центру зайнятості, який переведе на карту його розташування з гео-відмітками усіх актуальних вакансій на теперішній час.

Наразі на карті можна переглянути вакансії вже у 21 місті та районі області. Міськими та районними центрами зайнятості була оброблена велика кількість інформації, яку об’єднана в єдину систему.

В подальшому інтерактивна карта з використанням «Google maps» буде доповнена електронними паспортами роботодавців з детальною інформацією про кожного з них.