01.02.2019 | 09:52

Фахівці Бахмутського міського центру зайнятості продовжують інформувати учнівську молодь про новації служби зайнятості в сфері профорієнтації веб-базову платформу “Моя професія: консультаційна мережа”, яка надає  можливість  безкоштовно  пройти  профдіагностичне тестування  з метою професійного самовизначення.

 31 січня завідуюча сектору профорієнтації Галина Сіддікі разом з психологом загальноосвітньої школи №2 м.Бахмут Євгенією Квятковською провели презентацію профорієнтаційної платформи служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» для 34 старшокласників.

Г.Сіддікі ознайомила учнів з новітнім сервісом служби зайнятості  та розповіла про можливість безкоштовного тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. За результатами тестування молода людина може отримати консультацію та разом з фахівцем служби зайнятості або психологом школи  опрацювати комплексний звіт щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.

Окремо завідуюча сектору профорієнтації провела консультацію з питань використання веб-базової платформи для психолога ЗОШ №2 м.Бахмут Євгенії Квятковської.