18.03.2024 | 14:33

18 березня фахівці Донецького обласного центру зайнятості провели онлайн-зустріч з  працівниками Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці, що попереджені про заплановане звільнення.

Були представлені актуальні вакансії та можливості вступу до кадрового резерву працівників державної служби. Присутніх ознайомили з державними гарантіями, доступними їм у зв’язку із вивільненням.

Учасникам заходу презентували програми профнавчання та інші послуги, які пришвидшують пошук роботи та сприяють працевлаштуванню, докладно розповіли про порядок набуття статусу безробітного та умови матеріального забезпечення на випадок безробіття, надали консультації з питань зайнятості. 

Особливу увагу було приділено сучасним сервісам та можливостям служби зайнятості, індивідуальному супроводу кар'єрним радником від початку реєстрації до моменту працевлаштування, а також можливостям участі у грантових програмах для організації підприємницької діяльності.

Завдяки цій зустрічі працівники, що підлягають звільненню, отримали необхідну інформацію та підтримку, що допоможе їм у подальшому працевлаштуванні.

Сall-центр Донецького обласного центру зайнятості 0-800-33-61-67.