оп
27.12.2018 | 14:21

Впродовж двох днів 26 та 27 грудня Донецька обласна служба зайнятості провела семінар-тренінг для заступників директорів – технологів організаторів міських та районних центрів зайнятості з питань запровадження нових підходів надання соціальних послуг шукачам роботи та роботодавцям Донецькою обласною службою зайнятості.

Мета проведення семінару - підвищення ефективності надання послуг особам, які шукають роботу, та безробітним; запровадження стратегії активізації клієнтів на основі принципів взаємних обов’язків і прискорення їх працевлаштування.

Висвітлено організацію роботи кар’єрного радника та використання у практичній роботі фахівців служби зайнятості індивідуальних планів надання послуг та сприяння у працевлаштуванні в контексті Постанови КМУ від
19 вересня 2018р. № 792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення  обліку осіб, які шукають роботу».

Учасники семінару також отримали знання про нові перспективні проекти і ефективні заходи за напрямками роботи, а також ділилися власним досвідом. Розглянули питання стимулювання роботодавців до створення нових та збереження існуючих робочих місць, зокрема на засадах рекрутингу, розвитку малого та середнього бізнесу, участі в проектах міжнародно-технічної допомоги.

Також були обговорені пріоритети і напрямки державної політики в сфері працевлаштування іноземної робочої сили, впровадження елементів дистанційного та дуального навчання, модернізації та розвитку системи організації професійної орієнтації у державній службі зайнятості, посилення профорієнтації молоді з урахуванням потреб ринку праці регіону, запровадження інноваційних форм роботи.