06.06.2016 | 11:16

1 червня 2016 року Дружківський міський центр зайнятості проводив низку інформаційно-консультаційних заходів з використанням мобільних засобів інформування.

«Під одним дахом» на подвір’ї центру зайнятості фахівці із соціального захисту, пенсійного забезпечення, служби у справах дітей, соціальні працівники, освітяни, медики надавали консультації жителям міста. Особлива увага приділялась внутрішньо переміщеним особам, соціально уразливим категоріям громадян, особам з інвалідністю.

Умови отримання житлових субсидій, призначення пенсії за інвалідністю, оформлення дитини в дитячий садок та в оздоровчий табір, грантові проекти, що реалізуються в місті – ось неповний перелік питань, на які відвідувачі заходу отримали кваліфіковані відповіді.

В рамках святкування Дня захисту дітей фахівці центру зайнятості разом з працівниками центральної міської бібліотеки ім. Л.Українки з використанням Мобільного центру профорієнтації провели виїзний ігровий захід для дітей шкільних таборів. На площі біля Центру дитячої та юнацької творчості фахівці служби зайнятості запропонували дітям профорієнтаційне тестування, загадки та вікторини про професії, цікаві книжки та малюнки.

Усього в заходах цього дня прийняли участь 176 осіб, в тому числі 89 школярів.