23.02.2021 | 16:45

Знайти таку професію, щоб згодом ідеї та плани переросли у справу до душі, для молодої людини завдання не з легких.

Сьогодні, 23 лютого, учням випускних класів закладів загальної середньої освіти міста в цьому питанні допомагали фахівці Маріупольського міського центру зайнятості та Донецького юридичного інституту МВС України, запросивши майже 1100 школярів на День відкритих дверей вищого навчального закладу.

Під час заходу фахівці Маріупольського міського центру зайнятості проінформували учасників щодо важливості свідомого та правильного вибору майбутньої професії, а також про потреби ринку праці міста та сучасні вимоги роботодавців до претендентів. Представники та викладачі Донецького юридичного університету продемонстрували відеофільм щодо вступної компанії 2021 року, діяльності та освітніх послуг навчального закладу, особливостей навчання курсантського складу, студентського самоврядування та студентсько-курсантського побуту.

Особливою "родзинкою"  заходу було конкурсне завдання – молоді запропонували придумати хештег ДЮІ. Учні проявили великий інтерес та із зацікавленістю взяли участь у конкурсі. Наприкінці заходу представники університету оголосили переможців та провели нагородження найактивніших учасників.