11.02.2019 | 09:54

7 лютого до Бахмутського міського центру зайнятості завітали учні 9 класу загальноосвітньої школи №24 міста  Бахмут з метою усвідомленого вибору власного професійного майбутнього. 

Заступниця начальника відділу профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості Галина Сіддікі наголосила на важливості свідомого ставлення до вибору власного професійного майбутнього.

Провідний фахівець з профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості Оксана Мавріна ознайомила школярів з послугами служби зайнятості для учнівської молоді, запропонувала ознайомитись з барометром професій та професіографічними путівниками, надала вичерпну інформацію про стан та перспективи розвитку сучасного ринку праці.

12 школярів виявили бажання взяти участь у тренінгу в рамках роботи соціально-психологічного тренінгового центру  "ШЛЯХ ДО УСПІХУ" з метою  набуття практичних навичок з професійного самовизначення. Разом з тренером підлітки за допомогою мозкового штурму виявляли особисті якості  людини, яка займається тією чи іншою професійною діяльністю, склали професійні  портрети за різними спеціальностями та професіями.

Старшокласники отримали детальну інформацію про можливість проходження профдіагностичного тестування з використанням сучасного сервісу служби зайнятості платформи «Моя професія: консультаційна мережа» для подальшого професійного самовизначення.