07.11.2019 | 16:57

Робота профорієнтаційного майданчика «Діти майбутнього» триває. На цей раз фахівці Слов’янського міського центру зайнятості відвідали з профорієнтаційною бесідою учнів старших класів Слов’янського ЗЗСО № 11.

Фахівець Наталія Баженова розповіла присутнім про потреби сучасного ринку праці і вимоги роботодавців до шукачів роботи, поділилась секретами успішного вибору майбутньої професії та презентувала інноваційні послуги Державної служби зайнятості – Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю, додатки для смартфонів «Центр професійної орієнтації» і «Центр розвитку підприємництва», Інтернет-платформи з тестовим матеріалом та різною корисною інформацією.

Під час зустрічі хлопці та дівчата взяли участь в таких профорієнтаційних іграх і вправах, як «Хто знає більше професій», «Вгадай професію», «Най-най», «Рука долі».

«Ми дуже раді, коли до нас в школу приходять фахівці Центру зайнятості, тому що такі заходи підштовхують дітей до активних роздумів та дій, формують загальну готовність до самовизначення, прояснюють ті питання, які були незрозумілими, наприклад, як зміниться ринок праці протягом найближчих десяти років. Це дуже важливо», – вважає вчитель закладу Наталія Анциферова.

Завершився захід обміном думками та вивченням профорієнтаційних буклетів з інформацією щодо послуг служби зайнятості й порадами відносно вибору професії.