13.02.2020 | 17:05

13 лютого фахівці з профорієнтації Маріупольського міського центру зайнятості в межах роботи Молодіжного центру «Profi сhallenge» завітали до підлітків, які перебувають на обліку у Секторі ювенальної пробації Кальміуського району з метою підвищення профорієнтаційної обізнаності молоді.

Присутні дізналися про потреби сучасного ринку праці, обговорили актуальність робітничих професій, переглянули «Атлас професій з доповненою реальністю», а також пройшли профдіагностичне тестування для виявлення провідної сфери діяльності та соціально-психологічних схильностей. За результатами тестування виявилось, що 40% підлітків належать до сфери діяльності людина-техніка, 30% - до людина-знакова система та  30% - до сфери людина – людина, 10% - до сфери людина-природа.

Окрім цього, профконсультанти ознайомили присутніх з новітніми сервісами та формами роботи центру зайнятості – бізнес-школою, клубом «Свідомого батьківства», допомогою у запису мультимедіа та відеорезюме.

Формат заходу був спрямований на обізнаність у професійній сфері та правильний, свідомий підхід до вибору професії з перспективним майбутнім кожного підлітка.