12.02.2019 | 12:03

6 лютого в Покровському міському центрі зайнятості відбувся захід на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Фахівець центру зайнятості Крістіна Нальот ознайомила присутніх з ринком праці регіону, поняттями «торгівля людьми», «експлуатація людей», розповіла про небезпечні реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном. Вона поінформувала присутніх про переваги та недоліки працевлаштування за кордоном, організації, які надають інформаційні послуги про шляхи законної міграції.

Провідний юрисконсульт Покровського міського центру зайнятості Ольга Божко наголосила: «Нелегальна трудова міграція та торгівля людьми – це проблеми, що наразі гостро стоять перед Україною. Щороку українці намагаються виїхати в інші країни в пошуках більш гідних умов життя. Але не завжди працевлаштування за кордоном закінчується успіхом».

У заході взяли участь соціальні партнери з Бюро безоплатної правової допомоги міста Покровськ, які поінформували про послуги установи та зауважили, що кожен українець повинен бути всебічно обізнаним у питаннях працевлаштування.