оп
05.06.2018 | 12:14

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у всіх областях України;  місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України); віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено:

Дводенні тренінги з само зайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес;

Дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств із обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року.

Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50% - ВПО).

Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану. У разу успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи. Суми підтримки складають до 650 євро для самозайнятих, до 2500 євро для мікропідприємців.

Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання, купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів, послуги, купівля тварин та саджанців.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутись до громадської організації – партнера МОМ в області:

ГО «Центр зайнятості вільних людей» тел.. 095-919-44-16, kram.czvl@gmail.com

Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу тел.. 095-399-33-55, arr-eastdonbass@i.ua

Біль детальну інформацію про проект можна отримати за посиланням: http://www.iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-zi-zmicn...