З метою сприяння подальшому зміцненню суспільної уваги і турботи про учасників антитерористичної операції, вирішення проблемних питань та надання всебічної допомоги, 14 березня 2018 року в Великоновосілковському районі проведено засідання «круглого столу» за участю нещодавно демобілізованих учасників антитерористичної операції.
В заході взяла участь заступник директора Великоновосілківського районного центру зайнятості Косарєва Інна Сергіївна, яка повідомила про проблемні питання , які виникають при працевлаштуванні зазначеної категорії осіб.
Учасникам антитерористичної операції запропоновано взяти участь у програмі «Український донецький куркуль» та розпочати власний бізнес, безкоштовно пройти навчання та здобути нову професію для подальшого працевлаштування, безкоштовні путівки до санаторно-курортних закладів та безкоштовну вторинну правову допомогу щодо реєстрації громадської організації. Також розповсюджено пам’ятки з корисною інформацією для військових.
Підводячи підсумки «круглого столу» визначено, що проблеми є, але їх можна вирішити та подолати спільними зусиллями.