26 лютого 2018 року у ДНЗ «Донецький ЦПТО ДСЗ» розпочато професійне навчання групи із 7 зареєстрованих безробітних за професією «Касир торговельного залу».
На відкритті групи були присутні представники відділу організації профнавчання Донецького обласного центру зайнятості та керівництво ДНЗ «Донецький ЦПТО ДСЗ». З урочистою промовою до слухачів звернулася заступник директора ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» Наталя Миколаївна Піддубна, котра привітала слухачів з початком навчання та побажала, щоб придбана професія була успішно реалізована в їхньому житті. Перший день навчання пройшов насичено і продуктивно. Слухачі із зацікавленістю та захопленням сприйняли матеріали першого заняття, задавали багато запитань, на які отримували змістовні відповіді.
Працівники ДНЗ «Донецький ЦПТО ДСЗ» сподіваються, що після закінчення повного курсу навчання колишні безробітні отримають повний багаж знань та практичних навичок, за допомогою яких зможуть знайти гідну роботу та самореалізуватися в житті.