10.05.2016 | 11:08

Артемівський міський центр зайнятості організує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних осіб на базі навчальних закладів м. Артемівська, які стали переможцями конкурсного відбору навчальних закладів.

Професійне навчання безробітних, як одна із активних форм сприяння працевлаштуванню незайнятого населення, залишається пріоритетним напрямком діяльності служби зайнятості. Відповідальна і наполеглива робота фахівців центру зайнятості забезпечує підвищення якості професійного навчання, його ефективності, а також розширення переліку професій. Так за 4 місяці 2016 року проходили навчання більше 160 осіб з числа безробітних громадян як в учбових закладах, так і на підприємствах міста Бахмуту та Артемівського району.

Перукар - одна з самих стародавніх та поважних професій, яка завжди була досить престижною, такою вона залишається й нині. В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри - один з них кравець, другий перукар. Наприкінці квітня на базі ДНЗ «Артемівський професійний аграрний ліцей» розпочалося професійне навчання за цією професією для 15 безробітних громадян, які перебувають на обліку .

В учбовому закладі створені всі умови для розкриття здібностей і талантів учнів. Досвідчені викладачі та молоді креативні майстри готові поділитися своїми знаннями та передати свій професійний досвід майбутнім перукарям. Після проходження курсу теоретичного навчання слухачі курсів будуть отримувати професійний досвід та набувати умінь і навичок в орендованій перукарні у центрі міста, де надаватимуть перукарські послуги соціально вразливим категоріям громадян (пенсіонерам, інвалідам, студентам), а після закінчення повного курсу навчання отримають свідоцтва державного зразку.

Побажаємо ж їм великого творчого шляху та реалізації їх професійних планів!