оп
04.06.2018 | 18:07

Спеціалісти Донецького обласного центру зайнятості провели робочу зустріч з керівництвом регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця. Під час зустрічі були розглянуті питання плідної співпраці між організаціями.

Директор регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Бугайов заявив, що підприємство має широкий спектр вакансій і потребує допомоги у їх комплектуванні.

«Зараз ми формуємо потужний рекрутинговий відділ для того, щоб заповнити вакансії та сформувати кадровий резерв. Для працівників підприємство створює максимально комфортні умови та постійно розширює соціальний пакет. Але ми обмежені у можливостях для термінової підготовки спеціалістів», - підкреслив Сергій Бугайов.

Заступник директора Донецького обласного центру зайнятості Наталя Адамова зазначила, що Центр має унікальні можливості для вирішення кадрових проблем.

«Найперспективніший напрямок співпраці – це профільна перепідготовка працівників. Ми маємо можливість направляти кандидатів на навчання у будь-який регіон України, що дозволяє підготувати дуже широкий спектр спеціалістів. Впевнена, що спільними зусиллями ми вирішимо і питання працевлаштування людей, і кадрові потреби підприємства», - зауважила Наталя Адамова.

Також під час зустрічі був визначений попередній план спільних дій з профорієнтації молоді та популяризації робочих професій.