30.01.2019 | 16:12

17 безробітних осіб, в тому числі одна людина з інвалідністю, відвідали міні-ярмарок вакансій, який відбувся 30 січня у Бахмутському міському центрі зайнятості. Інформаційно-консультаційний захід організували з метою підбору співробітників для Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління ПФУ Донецької області.

В заході взяли участь керівниця кадрової служби Наталя Сигналова, заступниця директора Бахмутського міського центру зайнятості Олена Павлова, заступниця начальника відділу сприяння працевлаштуванню Олена Савченко.

На сьогодні Бахмутсько-Лиманське управління ПФУ має гостру потребу в кадрах. Укомплектувати наявні вакансії спеціалістів державної служби роботодавець розраховує за  сприянням Бахмутського міського центру зайнятості. Наразі установі потрібні фахівці з призначення, перерахунку та виплати пенсій.

«Послуги Пенсійного фонду є важливими, оскільки вони відображають соціальні цінності, якість життя, рівень економічного розвитку і дотримання прав людини», - зазначила Н.Сигналова. Вона розповіла, яку роботу виконують фахівці кожного відділу управління, зосередила увагу шукачів роботи на навантаженні спеціалістів, розповіла про рівень оплати, наголосивши, що з січня 2019 року відбулось підвищення заробітної плати. Керівниця відділу кадрів ПФУ ознайомила учасників заходу з переліком документів, необхідних для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад державних службовців. Для того, щоб сформувати уявлення про умови праці представниця Пенсійного фонду запросила претендентів на вакансії відвідати управління та ознайомитися зі специфікою роботи фахівців закладу.

В результаті проведеного заходу 5 осіб виявили бажання ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на підприємстві, ще 10 особам запропонували взяти участь у конкурсі.