11.09.2019 | 12:11

Цю дівчину складно не помітити: струнка, з виразними очима, променистою посмішкою. Як зізнається Христина Мандрик-Мазуріна, їй завжди було легко спілкуватися з людьми.  Вона постійно займала активну життєву позицію і в школі під час навчання, і в студентські роки в Донбаському державному педагогічному університеті.

Майбутню професію дефектолога Христина як сильна натура вибрала, керуючись бажанням допомогти дітям з вадами психофізичного розвитку. І жодного разу не пожалкувала – лише впевнилася, що дійсно здатна почути і врятувати. Одразу після навчання Христині працювати не вдалося: вона вийшла заміж, переїхала з рідного Краматорська до Дружківки, народила донечку Марійку.

Після декретної відпустки молода жінка звернулася до Дружківського міського центру зайнятості, сподіваючись знайти роботу за фахом. Значну підтримку вона отримала у відділі рекрутингу. «Мене приємно вразило бажання фахівців не просто працевлаштувати, а й розкрити ті здібності, на які, можливо, я сама не звернула б особливої уваги, - поділилася Христина.  – Порада рекрутерів спробувати себе в якості учителя навчальних класів спочатку викликала невпевненість, але вони настільки позитивно мотивували мене на цю діяльність, що підштовхнули до рішучих дій».

В школі № 7, куди фахівці відділу рекрутингу спрямували жінку, все склалося якнайкраще та в короткий термін. Наразі вона працює вчителем індивідуального навчання за програмою допоміжної школи. Це її перше місце роботи – за покликом. «Я радію тому, що маю реальний шанс подарувати дітям шанс на щасливе життя, – додала Христина. – Це надає сили долати професійні складнощі і працювати з натхненням».