10.07.2020 | 16:13

10 липня в Маріупольському міському центрі зайнятості розпочалася онлайн-декада «Зустрічі з підприємцями», під час якої фахівці поспілкуються з діючими підприємцями, які започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості.

Першим «гостем» став Максим Капранов, який розпочав свою діяльність за напрямком «Діяльність у сфері фотографії». Такий вибір був зроблений свідомо, адже це улюблене хобі чоловіка.

Наразі він займається різноманітними видами зйомок: бізнес, food-зйомка, індивідуальна, портретна, корпоративна тощо, а це передбачає не тільки знання та вміння роботи з камерою. Фотограф є не тільки виконавцем зйомки, але автором, сценаристом та режисером, тобто творцем від початку і до кінця.

Підприємець розповів, що планує брати участь у різноманітних грантових програмах, адже для створення відеошедеврів необхідне гідне обладнання, яке дасть можливість розширити базу клієнтів і збільшити кількість замовлень.

Фахівці центру зайнятості надали інформацію щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць і побажали молодому підприємцю успіхів на шляху самостійної діяльності та розвитку.