07.11.2019 | 16:54

7 листопада рекрутери Маріупольського міського центру зайнятості провели мініярмарок вакансій за участю КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» та презентацію роботодавця за участю Виробничий  підрозділ Маріупольське вагонне депо Філії "Пасажирська Компанія" ПАТ "Укрзалізниця". Заходи відвідали 27 шукачів роботи.

Начальник відділу кадрів КП «МТТУ» Марина Кіктєва зазначила, що наразі комунальне підприємство відчуває гостру нестачу кадрів. Для забезпечення виходу на маршрути нових міських автобусів та тролейбусів підприємство шукає кандидатів на посади кондуктор громадського транспорту та водій автотранспортних засобів. Роботодавець пропонує соціальний пакет, заробітну плату від 7 тис. грн. Додатковою перевагою є транспортування працівників підприємства від місця проживання до депо, а також додому після завершення робочого дня.

Підприємство ВП Маріупольське вагонне депо Філії "Пасажирська Компанія" ПАТ "Укрзалізниця" пропонувало вакансії слюсаря з ремонту рухомого складу, електрогазозварника, слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування, столяра будівельного, лицювальника-плиточника, електромеханіка, провідника пасажирського вагону. Начальник відділу кадрів Ольга Дмитренко розповіла присутнім про умови праці на підприємстві, принципи відбору кандидатів, соціальний пакет, можливості професійного навчання та підвищення кваліфікації.

Бажаючі працевлаштуватися були запрошені безпосередньо на підприємства для ознайомлення з місцем роботи.