оп
21.12.2018 | 17:08

21 грудня відбулася обласна нарада з директорами міських та районних центрів зайнятості з питань попередніх підсумків роботи щодо виконання завдань правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Донецької обласної служби зайнятості за 2018 рік.

Впродовж заходу також були визначені визначені перспективні шляхи і методи діяльності у 2019 році. Зокрема, були обговорені напрями реалізації стратегічних завдань профорієнтаційної роботи, інструменти сприяння розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні, подальші перспективи впровадження елементів дистанційного та дуального навчання.

Директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко підкреслила, що впровадження у 2019 році інституту кар’єрного радника дозволить надавати клієнтам більш оперативні та якісні послуги з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи, а індивідуальна співпраця з роботодавцями на засадах рекрутингу є запорукою ефективного працевлаштування і укомплектування вільних вакансій.

Учасники наради обговорили нагальні питання і обмінялися досвідом за напрямками роботи, зокрема, із започаткування профорієнтаційних інтерактивів для молоді, організації клубної форми роботи з різними верствами населення, співпраці з об'єднаними територіальними громадами, центрами надання адміністративних послуг та інноваційними молодіжними центрами.