21.07.2021 | 15:37

21 липня директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко взяла участь у засіданні круглого столу, присвяченого обговоренню регіональної інфраструктури підтримки середніх, малих та мікропідприємств Донецької області в умовах пандемії COVID-19.

В якості спікера очільниця презентувала роботу Донецької обласної служби зайнятості з питань фінансової підтримки та стимулювання роботодавців під час карантинних обмежень. Йшлося про надання практичної допомоги ММСП регіону з різних сфер економіки задля подолання економічної кризи та перспектив покращення ситуації на ринку праці.

Окрему увагу учасників було зосереджено на двох механізмах підтримки та стимулювання роботодавців, які користуються неабияким попитом: компенсаціях ЄВ та витрат на оплату праці ВПО.

«Говорити про повне відновлення ринку, на жаль, рано. Проте, слід відзначати позитивні тренди у вигляді збільшення кількості вакансій і зростання середньої зарплати. Як тоді, так і сьогодні, підтримка бізнесу та роботодавців задля збереження робочих місць та промоції офіційної зайнятості – основні завдання, які стоять перед командою Донецької служби зайнятості», - зазначила Валентина Рибалко.

Окрему увагу учасників було зростанні кількості легальних робочих місць, які виводять з тіні професійні кадри, підвищують конкуренцію за працівника на ринку та, відповідно, й рівень оплати.