30.01.2019 | 16:26

30 січня в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Консалтингового центру відбувся тренінг з основ бізнес-планування для майбутніх підприємців та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах. В заході взяли участь представник управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації, підприємці Мар’їнського району та безробітні, які планують започаткувати власний бізнес.

Присутніх поінформували про можливість взяти участь у грантовій програмі підтримки бізнес-ініціатив  від Данської Ради у справах біженців, яка розпочала прийом заяв з 21 січня, та Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді». Особливу увагу приділили проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обладміністрації.

Фахівці служби зайнятості розповіли про підприємців, які отримали одноразову допомогу від служби зайнятості  для відкриття бізнесу. Навели успішні приклади підприємців-переможців грантових програм.

Присутні отримали інформацію про навчальні та інформаційні додатки, спрямовані на підтримку підприємництва, серед яких онлайн-платформа «Прометеус», мобільні додатки «Центр розвитку підприємництва», «Донецький ЦПТО ДСЗ», відео-уроки з  бізнес-планування.

 Зустрічі підприємців та бажаючих створити власний бізнес проходять  щосереди в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 год.