01.06.2018 | 14:35

З метою активізації роботи Волноваського районного центру зайнятості з молодіжними центрами району, 01.06.2018 пройшла зустріч директора центру зайнятості Юрія Кучеренка із заступником голови райдержадміністрації Ольгою Сидоренко.

Особливим пріоритетом молодіжної політики у Волноваському районі є розвиток мережі молодіжних центрів та просторів європейського зразка, які по своїй суті є осередками практичної роботи з молоддю. Це унікальні установи, що сприяють розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді ,тощо. Їх напрями роботи формуються відповідно до потреб та інтересів молодих людей конкретного населеного пункту. У Волноваському районі на сьогодні працює два молодіжних центри - у Волновасі це "Творчий центр молоді" та у с.Сонячне молодіжний центр "Аріана".

Запрошуємо долучитись до роботи з молодіжними центрами й наших соціальних партнерів, адже майбутнє України залежить від молоді.