05.04.2018 | 14:34

 «Спілкування важливе для кожного, - такими словами розпочали бесіду професійні психологи-психотерапевти Валентина Кожушко і Вікторія Антонова, - Нас супроводжують різні розмови з людьми — особисті, дружні, ділові. Коли людина залишається без роботи та стабільного доходу, на перше місце виходить вміння комунікувати з потенційними роботодавцями. Той, хто добре володіє мистецтвом спілкування, завжди має перевагу над іншими. Таким людям легше і швидше вдається влаштуватися на гідну роботу, знайти спільну мову з членами колективу, завести нові знайомства тощо.» 

4 квітня у Донецькому міському центрі зайнятості відбувся психологічний тренінг на тему «Як почути і зрозуміти один одного», метою якого стало підвищення мотивації безробітних до пошуку роботи та розвитку у них комунікативних навичок. Захід  провели фахівці Центру психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянська Академія», який з 2017 року є соціальним партнером служби зайнятості.

Тренінг пройшов у форматі живого неформального спілкування, під час якого  учасники працювали у командах, дискутували та обмінювалися думками. Досвідчені психологи допомогли присутнім набути впевненості у собі та сформувати навички успішного спілкування з іншими людьми. Наприкінці заходу бажаючі отримали індивідуальні консультації психологів.