17.10.2016 | 08:59

Дванадцять провідних навчальних закладів Донецької області та молодіжна громадська організація «Ліга майбутніх поліцейських» прийняли участь в феєричному шоу та продемонстрували старшокласникам міста і району переваги актуальних сьогодні на ринку праці професій під час Ярмарку професій, організованому Костянтинівським міським центром зайнятості. Майбутні механіки і електрогазозварники, технологи і слюсарі, продавці і перукарі, лікарі і фельдшери, юристи і фінансисти представили учасникам заходу свої навчальні заклади, а саме: Костянтинівське вище професійне училище, Костянтинівський професійний будівельний ліцей, Дружківський професійний ліцей, Дружківський житлово-комунальний коледж, Костянтинівське медичне училище, Костянтинівський індустріальний технікум, Костянтинівський аграрний технікум, Донецький національний університет ім. Василя Стуса, Донбаську державну машинобудівельну академію, Горлівський інститут іноземних мов, Донецький національний медичний університет, Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА м. Бахмут.

Заступник Костянтинівського міського голови Тетяна Коваленко привітала учасників заходу, побажала їм зробити правильний вибір свого майбутнього з врахуванням отриманої на Ярмарку професій корисної та нової для дітвори важливої інформації. Вона запевнила учнів в тому, що з боку педагогічних колективів буде і надалі надаватись допомога в здобутті знань і сприяння навчанню, щоб з успішними атестатами про закінчення середньої освіти вони змогли знайти своє покликання у професійній сфері.

Далі до учасників Ярмарку звернулася директор Костянтинівського МЦЗ Світлана Марицька: «В кожній професії є необхідні здібності і таланти, без яких реалізувати себе просто неможливо. Визначитися у такому складному виборі професій завжди допоможуть спеціалісти служби зайнятості. І саме з цією метою служба зайнятості надає методичну і практичну допомогу у виборі професії, а сьогодні організувала для старшокласників міста і району такий масштабний Ярмарок професій».

Користуючись нагодою такого яскравого професійно орієнтованого дійства та у присутності більше трьохсот старшокласників директор Костянтинівського міського центру зайнятості вручила грамоти і дипломи учасникам і переможцям конкурсу малюнків «Моя майбутня професія».

Також, про значення правильного вибору своєї майбутньої професії нагадали старшокласникам начальник відділу у справах сім’ї і молоді Костянтинівської міської ради Світлана Ткаченко, методист з психологічної служби методичного кабінету районного відділу освіти Любов Прокоф’єва, представники міського та районного відділів освіти, центральної міської публічної бібліотеки.

Виступи представників навчальних закладів були цікавими, яскравими, з використанням презентаційних фільмів і слайдів, доступних та зрозумілих для випускників. Студенти з ентузіазмом і завзятістю доводили школярам, як вони пишаються своїми навчальними закладами і обраними ними професіями.

Крім старшокласників на Ярмарку професій були присутні вчителі, батьки учнів, соціальні партнери і представники місцевих засобів масової інформації.