21.10.2019 | 12:55

18 жовтня є визначним днем. Тому що саме в цей день українці відзначають Європейский день боротьби з торгівлею людьми.

Для того, щоб навчити дітей подорожувати безпечно, робити правильний вибір у ситуаціях, які можуть призвести до потрапляння в торгівлю людьми, та навчити критично мислити, фахівчиня з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості Сакали Анастасія запросила учнів школи № 15 помандрувати з героїнею гри «Ліза та її друзі подорожують світом». Діти здійснили «навколосвітню подорож», вчилися вірно «збирати валізу» й уникати ризикованих ситуацій під час подорожі.

Учні дізнались, за яким телефоном дзвонити на гарячу лінію з протидії торгівлі людьми, які документи є обов’язковими при подорожі, чому не можна віддавати свій паспорт, до чого може призвести підписання контракту на працевлаштування незрозумілою для них мовою, про працевлаштування без підписання контракту та багато іншої корисної інформації.

Того ж дня завідувачка сектору профорієнтації взяла участь у «фестивалі поліцейської та юридичної освіти», який проходив на центральній  площі міста для старшокласників.

Також у парку Пушкіна стартував квест, присвячений дню боротьби з торгівлею людьми, на який було запрошено фахівчиню з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості Волощенко Надію. В квесті взяли участь 6 різних команд від закладів освіти. Учасники дізнались, якими способами людей втягують у процес торгівлі людьми, які види експлуатації існують та іншу інформацію, яка допоможе не потрапити у ризиковану ситуацію.