18.04.2019 | 10:05

17 квітня Донецька обласна служба зайнятості провела Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота обирає тебе». Захід одночасно відбувся в усіх містах та районах Донецької області.

Ярмарок зустрів відвідувачів трьома локаціями: «Профорієнтація», «Професійний старт», «Сектор підприємництва». У профорієнтаційному секторі гості ярмарку проходили профдіагностичні і психологічні експрес-тестування, отримували корисні поради і допомогу у складанні резюме експертів та фахівців служб зайнятості.

Локація «Професійний старт» знайомила учасників заходу з роботодавцями регіону, презентувала роботу мобільних груп рекрутерів центрів зайнятості. Відвідувачі  тут отримували інформацію про актуальні вакансії, передивлялись відеопрезентації роботодавців і навчальних закладів.

«Сектор підприємництва» надав гостям змогу особисто поспілкуватись з бізнес-експертами, роботодавцями, отримати консультаційну допомогу, ознайомитись з роботою мобільного додатку «Центр Розвитку Підприємництва» і завантажити його безпосередньо під час заходу. В цій локації, зокрема, місцеві бізнесмени презентували власні вироби і послуги, ділилися досвідом і розповідали цікаві історії. Можна було роздивитися хендмейд-прикраси для волосся, світильники у вигляді квітів, поласувати запашним хлібом, молочною продукцією, українськими варениками, смаколиками ручної роботи. 

Цьогорічний весняний ярмарок вакансій відвідали понад 6000 мешканців Донеччини, які ознайомилися з вакансіями 350 роботодавців Донецької області. Під час ярмарку більш ніж 1500 громадян одразу записалися на співбесіду.