13.07.2020 | 09:31

Минулого тижня фахівцями Лиманського міського центру зайнятості проведено низку профорієнтаційних онлайн заходів для пошукачів роботи. Теми для вебінарів обрані не випадково: «Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем з використанням «Skype» та онлайн навчання на освітніх порталах, адже такі тематики стали дуже актуальними в період карантину.

На вебінарах слухачі дізналися про основні етапи підготовки до онлайн співбесіди, а також про можливості сервісу Skype, які можна задіяти під час інтерв`ювання, аби справити на роботодавця гарне враження.

Окрім цього, під час вебінарів учасники отримали повноцінну інформацію щодо переваг онлайн освіти на Освітньому порталі Державної служби зайнятості, освітній міжнародній платформі Coursera, яка пропонує онлайн курси від найкращих університетів світу та інші форми дистанційного навчання.

"Сьогодні треба вчитися жити і працювати у нових умовах. У служби зайнятості наявні всі інструменти для донесення важливої інформації до безробітних. Знайти омріяну роботу можна завжди, головне – вірити у свій успіх і дослухатися до порад спеціалістів", - зазначили фахівці центру зайнятості.