03.07.2020 | 12:04

Впродовж минулого тижня фахівцями з профорієнтації Лиманського міського центру зайнятості було проведено низку вебінарів на тему «Портфоліо – найкращій спосіб самопрезентації».

В них взяли участь як молоді спеціалісти, так і вже досвідчені фахівці, що перебувають на обліку та мають статус безробітного.

"Портфоліо – це чудова можливість продемонструвати найкращі роботи, досягнення та потенціал, воно містить набагато більше інформації, ніж стандартне резюме. Професійне і повне портфоліо дозволяє роботодавцю легко переглянути рівень підготовки і весь спектр умінь, та здібностей кандидата", - було зазначено під час заходів. 

Спікери детально зупинилися на усіх складових портфоліо, продемонструвавши приклади успішно складених та надавали вичерпні відповіді на питання учасників вебінару. А для отримання нових знань та навичок, якими шукачі роботи змогли б привернути на себе увагу роботодавців, спеціалісти рекомендували скористатись безкоштовними навчальними онлайн курсами на освітньому порталі ДСЗ, платформі Prometheus та освітньому порталі Coursera.