30.11.2023 | 20:31

Відтепер соціальні послуги стали більш доступними - в області працює мобільний центр зайнятості. Він дозволяє спеціалістам служби зайнятості швидко реагувати на запити мешканців віддалених громад та працювати безпосередньо у місцях їх проживання.

Так, 30 листопада фахівці Добропільського міського центру зайнятості провели виїзний захід у м. Білозерське. Його відвідали майже 100 мешканців громади і переселенців.

Учасники отримали індивідуальні консультації з питань працевлаштування, профнавчання, навчання за ваучером, участі в проєктах «Армія відновлення», «Власна справа» тощо. Після спілкування зі спеціалістами служби зайнятості 16 громадян зацікавилися можливістю професійного навчання, а 7 вже визначилися з напрямком навчання за ваучером та планують подавати документи.

До роботи мобільного центру долучилися місцеві роботодавці: ПП «БРЕС Прогрес», КП «Білозерськсервіс», АСББ «Гармонія», АОСББ «Сузір’я-1», представники бізнесу, а також ТДВ «Шахта «Білозерська». Вугільне підприємство має сталий попит на робочі кадри. Цьогоріч за направленням центру зайнятості до шахти було працевлаштовано 220 шукачів роботи. Серед учасників п’ятеро підприємців отримали детальні роз’яснення стосовно подачі заявки на грант.

Під час виїзного заходу директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко провела робочу зустріч з начальником Білозерської міської військової адміністрації Сергієм Макєєвим. Були обговорені питання реалізації активних програм зайнятості, можливості надання всебічної підтримки бізнесу та створення робочих місць. Окрім цього, йшлося про нагальні потреби громади у розширенні видів суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

За результатами роботи мобільного центру зайнятості було видано 13 направлень на працевлаштування, ще 10 містян візьмуть участь у суспільно корисних роботах.