17.02.2024 | 09:05

Цілеспрямованість і наполегливість людини та використання в повній мірі запропонованих службою зайнятості послуг сприяє успішній самореалізації та прискорює працевлаштування на бажану роботу.

В серпні минулого року за допомогою у пошуку роботи до центру зайнятості звернулась Катерина Кутирьова. Жінка мала великий досвід роботи на керівних посадах в державних установах та бажання знайти роботу в соціальній сфері.

Катерина повідомила кар’єрному раднику про обмеження до праці у зв’язку з інвалідністю. За підходом кейс-менеджменту був розроблений індивідуальний план та комплекс заходів для її скорішого працевлаштування. Фахівці допомогли безробітній скласти резюме, з яким вона відвідувала підприємства за рекомендованими їй вакансіями. Жінка охоче долучалася до тренінгів та семінарів, міні-ярмарків вакансій та суспільно корисних робіт.

Згодом потребу у кадрах надало Головне управління пенсійного фонду України в Донецькій області. Враховуючи досвід роботи та побажання пошукачки, Катерині було запропоновано вакансію керівника структурного підрозділу установи. Ця робота для жінки була добре знайома, і вона успішно пройшла співбесіду. Наразі Катерина працевлаштована на омріяну роботу.

Служба зайнятості завжди готова допомогти у пошуках роботи та підборі необхідних працівників. Звертайтеся до наших фахівців: https://t1p.de/2u2np

Якщо виникли питання або потрібна детальна консультація, звертайтеся до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за телефоном: 0-800-33-61-67.