29.01.2019 | 17:36

29 січня 27 учнів дев’ятого класу загальноосвітньої школи №18 міста Бахмут  зустрілися з фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості. Захід проводився спільно з психологом школи Оленою Тарасенко та був спрямований на інформування учнівської молоді про послуги служби зайнятості для школярів.

Завідуюча сектору профорієнтації Галина Сіддікі поінформувала старшокласників про потреби й вимоги сучасного ринку праці та надала  рекомендації, як уникнути помилок при виборі професії. Мова йшла також про важливість вдалого професійного вибору, який потребує попереднього вивчення особистісних інтересів, здібностей, особливостей характеру та фізичних можливостей. Діти отримали відповіді на запитання, які стосувались сфери професійного вибору в сучасних умовах.

Основну увагу учнівської молоді зосередили на веб-базовій платформі з професійної орієнтації “Моя професія: консультаційна мережа”, яка надає  можливість  безкоштовно  пройти  профдіагностичне тестування,  що  в  подальшому  допоможе  у  виборі  власного професійного майбутнього.

Школярі  отримали запрошення пройти тестування з використанням сучасного сервісу платформи з професійної орієнтації “Моя професія: консультаційна мережа”