18.10.2019 | 23:24

17 жовтня начальник відділу професійного навчання та реалізації активних програм зайнятості Державного центру зайнятості Олександр Калігаєв з робочим візитом відвідав Донеччину. Разом з директором Донецької обласної служби зайнятості Валентиною Рибалко та начальниками відділів він обговорив напрацювання та перспективи розвитку Державної служби зайнятості.

В рамках візиту він ознайомився з організацією роботи Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Фахівці Центру провели для гостя з Києва екскурсію навчальними кабінетами, ознайомили з майданчиком для проведення професійного навчання за напрямом «Інноваційні технології в рослинництві», розповіли про сучасні тенденції в агросекторі та продемонстрували виробничу майстерню «Перукар». Також обговорили досягнення і плани на майбутнє. Особливу увагу при обговоренні колеги приділили питанню започаткування власної справи особами з інвалідністю.

«Ця категорія населення є дуже вмотивованою до створення власного бізнесу. Є безліч прикладів, коли людина не може ходити, але створює неймовірні автентичні вироби, які мають попит не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми повинні всебічно підтримувати таких активістів, надавати їм консультаційну і фінансову допомогу», - зазначив О.Калігаєв.