13.10.2016 | 12:28

12 жовтня в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості України (далі ІПК ДСЗУ), м. Київ, начальник відділу організації професійного навчання ДОЦЗ Вікторія Єрьоміна презентувала новацію Донецької обласної служби зайнятості – професійне навчання безробітних осіб в дистанційному форматі за допомогою спеціального програмного забезпечення, веб-ресурсів та ІТ-сервісів Донецького національного університету (м. Вінниця).

До участі в презентації були запрошені заступник начальника управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ніна Денисова, ректор ІПК ДСЗУ Олексій Могильний, начальники відділів організації профнавчання регіональних центрів зайнятості, фахівці відділу організації профнавчання ДСЗУ та науково-дослідної лабораторії профорієнтації та профнавчання безробітних ІПК ДСЗУ.

У своєму виступі Вікторія Єрьоміна розкрила питання актуальності дистанційного навчання (особливо для Донецької обласної служби зайнятості), освітньо-кваліфікаційних вимог до безробітних, вимог до пристроїв, контролю присутності слухачів на заняттях та технології проведення цього виду навчання в цілому.

Всі вищезазначені питання були розкриті безпосередньо на конкретному прикладі дистанційного навчання групи слухачів за напрямком «Аудитори та кваліфіковані бухгалтери», що проходило 05.04.2016 по 30.05.2016 року.

Було зазначено, що організований службою зайнятості Донецької області високий рівень профнавчання безробітних з використанням сучасних та прогресивних форм навчання сприятиме досягненню вагомих результатів у подальшій трудовій діяльності кожного слухача.

Безробітні з вищою освітою сьогодні мають унікальну можливість не тільки поновити свої знання і удосконалити професійні навички. Дистанційне навчання передбачає використання комп’ютерних і телекомунікаційних технологій, що дозволяє оволодіти навиками інтерактивної взаємодії та спілкування як з викладачами, так і з іншими слухачами курсів.