11.02.2019 | 12:11

6 лютого на засіданні комісії Бахмутського міського центру зайнятості з питань здійснення одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності відбувся захист бізнес-плану Богдана Яковлева.

З лютого 2016 року чоловік брав участь у АТО, а у липні 2018 року був демобілізований. Він звернувся до Бахмутського міського центру зайнятості, фахівці якого запропонували йому відкрити власну справу. Богдан, якого підтримала родина, прийняв рішення стати підприємцем.

Хлопець пройшов навчання на курсах цільового призначення за напрямком «Основи підприємницької діяльності» у ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти» та успішно захистив бізнес-план з організації роботи продуктової крамниці в сільській місцевості.

Під час презентації бізнес-проекту Богдан ознайомив членів комісії  зі стратегією розвитку власної справи, поділився планами створення нового робочого місця (продавець продовольчих товарів). Майбутній підприємець чітко розрахував,  на що використає кожну копійчину одноразової допомоги по безробіттю, яку отримає в центрі зайнятості.

Голова  комісії-заступниця директора Бахмутського міського центру зайнятості Олена Павлова нагадала майбутньому підприємцю про переваги співпраці  зі службою зайнятості  у напрямку створення нових робочих місць та можливості отримання компенсації єдиного внеску, участі в грантових програмах підтримки малого і середнього бізнесу, які діють на території Донецької області.